"Славия" обърна "Левски" на "Герена", талантът Кръстев с победен гол

Станислав Иванов вкарва гола за "Левски". Снимки: Велислав Николов

"Левски" допусна първа загуба под ръководството на временния си треньор Георги Тодоров, като отстъпи на собствения си стадион "Георги Аспарухов" в столичния кв. "Герена" с 1:2 от "Славия".

"Сините" допуснаха пълен обрат, след като на почивката водеха 1:0, но през второто полувреме гостите вкараха два гола.

Преди началото на мача публиката се сбогува със сенегалеца Хали Тиам, който се появи с жена си и дъщеря си и получи фланелка и плакет от изпълнителния директор Павел Колев.

Хали Тиам се сбогува с
Хали Тиам се сбогува с "Левски" и получава плакет от Павел Колев.

Голямата надежда на "Левски" Станислав Иванов откри резултата в 17-ата минута, а на практика "Славия" почти нямаше голови положения.

Френският съдия Клеман Тюрпен

Ситуацията се промени след почивката, когато "белите" се възползваха от интертната игра на домакините и вкараха два гола.

Първо резервата Ивайло Димитров засече с глава добро центриране и изненада вратаря Георги Георгиев за 1:1.

След това блесна и талантът на Филип Кръстев, който от втори опит успя да реализира за победното 2:1.

Любопитен детайл беше участието на френска съдийска бригада, начело с голямата звезда на тамошните рефери Клеман Тюрпен.

Защитни гащеризони срещу коронавирус ще дари фирма "АПОЛО" на правителството на Ливан. След трагедията на 4 август тази година, когато мощен взрив разтърси столицата Бейрут и десетки хора загинаха, а хиляди бяха ранени, страната повече от всякога има нужда от международна подкрепа. В тежки времена на пандемия и последствията от трагедията "АПОЛО"

Майка мечта си има певицата Йоана Драгнева, видя зоркото око на "България Днес". Изпълнителката, която през 2019 г. роди за първи път, има силна подкрепа от майка си, която е неотлъчно до нея в отглеждането на дъщеричката й. Докато Драгнева разцъква из телефона си, майка й бута количката на бебето и го разхожда

Звездата на "Комиците" Васил Драганов не може да си почине и на плажа, видяха топпапараците на "България Днес". Дори на пясъка на Корал със семейството си комикът не успя да се отърве от фенове, след като вместо релакс с бира в ръка Драганов се наложи да прави селфита с малчугани и почитатели с телефон в ръка