"Монтана" удари 3:2 ЦСКА при представянето на "червените" за новия сезон

Снимки: Йордан Симеонов

"Монтана" победи ЦСКА с 3:2 в контролна среща, играна на стадион "Българска армия".

Мачът беше затворен за фенове, като преди него бе представен отборът на домакините за новия сезон в българското първенство.

В него личаха имената на новите попълнения на отбора - вратарят Димитър Евтимов, защитникът Юрген Морей, халфовете Амос Юга и Юнус Санхаре и крилото Жул Кейта.

Като титуляри започнаха Морей, Юга и Санхаре, докато другите двама се появиха след почивката.

Освен това в мъжкия състав на "червените" бяха включени и младежите Тонислав Йорданов, Ивайло Илиев, Мартин Смоленски, Митко Митков, Асен Дончев и Марк Емилио Папазов.

Като цяло мачът беше доста динамичен, с положения и пред двете врати.

Домакините поведоха в 12-ата минута чрез Али Соу, който малко по-рано нацели и греда.

ЦСКА диктуваше случващото се на терена, но в 35-ата минута Борислав Балджийски изравни не без помощта на късмета.

Две минути преди края на първото полувреме капитанът на ЦСКА Валентин Антов се разписа за 2:1 при едно разбъркване в наказателното поле на гостите.

През втората част момчетата на Никола Спасов, който беше доста активен през целия мач край тъчлинията, направиха пълен обрат с голове на Николай Минков (74) и Валери Христов (88).

ЦСКА пък отново показа слабост пред противниковата врата, каквато бе характерна за тима и през миналия сезон.

Защитни гащеризони срещу коронавирус ще дари фирма "АПОЛО" на правителството на Ливан. След трагедията на 4 август тази година, когато мощен взрив разтърси столицата Бейрут и десетки хора загинаха, а хиляди бяха ранени, страната повече от всякога има нужда от международна подкрепа. В тежки времена на пандемия и последствията от трагедията "АПОЛО"

Майка мечта си има певицата Йоана Драгнева, видя зоркото око на "България Днес". Изпълнителката, която през 2019 г. роди за първи път, има силна подкрепа от майка си, която е неотлъчно до нея в отглеждането на дъщеричката й. Докато Драгнева разцъква из телефона си, майка й бута количката на бебето и го разхожда

Звездата на "Комиците" Васил Драганов не може да си почине и на плажа, видяха топпапараците на "България Днес". Дори на пясъка на Корал със семейството си комикът не успя да се отърве от фенове, след като вместо релакс с бира в ръка Драганов се наложи да прави селфита с малчугани и почитатели с телефон в ръка