"Ботев" (Враца) унижи "Лудогорец" с 3:1

Наставникът на "Ботев" (Враца) Антони Здравков куфее под дъжда, след като унижи бившия си отбор "Лудогорец". СНИМКА: Тв Екран

"Ботев" (Враца) унижи 9-кратния шампион "Лудогорец" като го победи с 3:1 в първия кръг на първенството. Гостите стигнаха до почетно попадение чак в последните секунди от дузпа, вкарана от Каули Оливейра. Това бе първи успех на врачани над този съперник в историята.

В трети пореден мач футболист на "Лудогорец" бе изгонен. След Сисиньо и Икоко, сега бе ред на капитана Светослав Дяков, който до 33-ата минута успя да си изкара два жълти картона. Първо се опита да счупи крака на Даниел Гаджев, а след това подари топката на Даниел Генов и го задържа за фланелката и видя червения картон от Никола Попов.

В 43-ата минута домакините поведоха след гол на Валери Домовчийски, който получи перфектен пас на Генов. В 47-ата мин Ндиайе засече с глава топката от корнер, Ренан изби, но в краката на Генов и той направи 2:0. След това домакините натресоха и гредата, за да стигнат до трето попадение на Петър Атанасов в 84-ата минута.

Новакът "Монтана" пък завърши 3:3 с "Арда" в ранния мач от първия кръг. Гостите се докопаха до равенството с автогол на Преслав Петров в последната минута, след като изпуснаха пълен обрат от 2:0 в своя полза. За секунди Милен Желев и Светослав Ковачев изведоха "Арда" напред, но веднага след почивката също за секунди Преслав Петров и Борислав Балджийски изравниха. В 82-ата мин Владимир Айтов вкара и трети гол за "Монтана".

Тервел Пулев отиде на футболен мач, видя зоркото око на "България Днес". Като част от публиката, боксьорът нямаше как да остане незабелязан и голяма част от времето прекара в раздаване на автографи и снимки на екзалтирани фенове. След края на мача, който не успя да проследи качествено, той си тръгна от скамейките заедно със съпругата си Диана

Вталена и освежена изглежда Карина Караньотова, забеляза "България Днес". Репортерката в БНТ 2, която стана майка преди 5 години на малкия Иво, показа стегната фигура край работното място. Журналистката май е прежалила неприятната случка от лятото, когато сподели, че са й откраднали портмоне с 350 лв. от плажна маса на родното Черноморие

На плаж се отдаде в последните септемврийски дни най-бързата бяла жена на света Ивет Лалова. Тя показа, че лятото за нея изобщо не е свършило. Българската спринтьорка се разхвърля по бански и забегна по Средиземноморието, за да събира слънчеви лъчи. Ивет е в компанията на своя съпруг Симоне Колио, с когото са отседнали в усамотена вила на брега