Дузпа прати "Манчестър Юнайтед" в топ 4 на Лига Европа

Бруно Фернандеш праща "Манчестър Юнайтед" на 1/2-финал с дузпа. СНИМКА: РОЙТЕРС

С гол от дузпа в 4-ата минута на първото продължение "Манчестър Юнайтед" успя да стигне до 1/2-финал на Лига Европа след 1:0 над "Копенхаген" в Кьолн.

Бруно Фернандеш вкара 11-метровия, което бе негов 13-и гол в турнира, а има и 8 асистенции. Дузпата за "Юнайтед" бе 21-а за отбора през този сезон, което е рекорд за първите 5 първенства в Европа.

Невероятен мач направи шведския вратар на "Копенхаген" Карл-Йохан Йонсон. На три пъти и гредите помогнаха на шведа. В крайна сметка той направи 13 спасявания в двубоя, докато колегата му Серхио Ромеро така и не получи удар в очертанията на вратата.

Гол на "Юнайтед" бе отменен заради засада след като Клеман Турпен го призна в добавеното време на първата част. Дузпа за англичаните също бе отменена след намесата на ВАР.

Лае като куче, грухти като прасе и пее хита "Бел чао". Що е то? Верният отговор е изключително талантливият пагагал Джаро от София, който е хит в социалните мрежи не само в България, но и по света. Чудатата птица има десетки видеа в интернет, в които показва необикновените си умения. Последната му изява е изпълнението на римейка "Аз съм Джаро

Пред Темида са изправени да отговарят трите най-големи банди за телефонни измами, разбити през 2019 г.! На подсъдимата скамейка вече се пържат тарторите на ало мафията - Борислав Димитров-Бобито от Горна Оряховица, Димитър Серафимов-Келеша от Левски и Христо Атанасов-Пожарникаря от Ветово, както и аверите им, научи "България Днес"

Изложен е в музея в Ардино, после пътува за Турция Борислав РАДОСЛАВОВ Доган нарисува първия портрет на Наим Сюлейманоглу след неговата кончина. Рисунката с лика на олимпийския шампион по вдигане на тежести е изложен в общинския музей в Ардино. В родопското градче той ще остане до края на септември