ЦСКА трудно премина през "Ботев" във Враца с 2:1

Домакините спено оправят мрежата на вратата преди началото на мача. СНИМКА: Тв Екран

ЦСКА трудно победи с 2:1 "Ботев" във Враца и спечели втора поредна победа в първенството.

Али Соу отново пропусна още в първата минута от чисто положение. В 18-ата перфектно центриране на Греъм Кери бе пратено в мрежата от Енрике Рафаел. И в този момент "червените" дадоха изцяло инициативата на домакините. И врачани изравниха в последните секунди на първата част след серия от нескопосани изяви на Юрген Матей и Густаво Бусато.

Победният гол падна в 73-ата минута, когато Али Соу получи първия пас по земя за целия мач от Тиаго и се пребори с Керчев, който го държеше и отбеляза за 2:1.

Проблемите за Стамен Белчев идват от факта, че Жеферсон и Тиаго получиха контузии. Жеферсон смени на фланга на защитата Брадли Мазику, който бе освободен заради това, че стана татко.

"Ботев" бе отслабен от липсата на четирима титуляри, включително и капитана си Валери Домовчийски.

Мачът започна със закъснение, защото имаше проблеми с мрежата на вратата на Бусато.

За ЦСКА официален дебют направи Георги Йомов, който бе привлечен от "Славия".