Познат турчин ще свири на ЦСКА в четвъртък, израелец - в Разград

Доста познат съдия назначи УЕФА за двубоя ЦСКА - "Клуж" в четвъртък. Това е 34-годишният турчин Халил Юмют Мелер. Преди две години той ръководи втория мач между "червените" и датския "Копенхаген" от Лига Европа, завършил 2:1 за скандинавците, като първия гол на Н'Доайе бе от чиста засада.

На Мелер ще помагат Мустафа Ейсой и Джедет Кюмюрчоглу. Четвърти арбитър е Корай Генчелер.

Доста известно име идва като съдийски наблюдател. Става въпрос за испанеца Луис Медина Канталехо, станал известен по цял свят с директния червен картон на Марко Матераци на световното през 2006 година срещу Австралия и след това измислената дузпа, която доведе до победен гол на Франческо Тоти.

Дежурен делегат ще е украинецът Виталий Данилченко.

Израелецът Рой Рейншрейбер пък ще свири "Лудогорец" - "Антверп". Ще му помагат Давид Елиаш Битон и Двир Шимон, а четвърти е Давид Фуксман.

Съдийски наблюдател е Виктор Швецов от Украйна, а делегат Жасмин Бакович от Босна.