Георги Тодоров напусна "Левски" след резил от "Черно море". И реферът не помогна на "сините"

Илиан Илиев-младши се чуди за какво е изгонен, но Кабаков е категоричен.

Треньорът на "Левски" Георги Тодоров хвърли оставка след поредната загуба на отбора с 1:2 от "Черно море" в София. Така варненци триумфираха след една пауза от 62 години на стадион "Георги Аспарухов". Тодоров явно показа, че се е предал още през втората част, когато остави наставленията за Живко Миланов.

Мартин Райнов откри резултата за "сините" в 30-ата минута при първата им атака в мача. След това Робърта пропусна уникален шанс.
Съдията Георги Кабаков също реши да помогне, като вдигна за няколко минути два жълти картона на Илиан Илиев-младши, като вторият бе изключително спорен.

Въпреки това варненци се успокоиха. В 55-ата минута Исмаил Иса намери Матиас Курьор между двама защитници на домакините и той вкара дежурния си гол във вратата на "Левски". В 69-ата минута след корнер за "Левски" Иван Найденов бе оставен сам на центъра, сбърка и даде топката с глава към Иса, който пък изведе Васил Панайотов сам срещу Николай Михайлов и той вкара за 2:1.

"Явно за някои играчи "Левски" е твърде висока топка", бе тъжният коментар на Георги Тодоров. Илиан Илиев-старши пък призна, че отборът му е бил нервен в началото, защото всички вярвали, че сега е моментът да се спре черната серия при гостуванията в София.