Резервите на "Тотнъм" елиминираха "Лудогорец" от Лига Европа 4:0

Лукас Моура бележи четвъртия гол за лондончани. СНИМКА: Снимки: Ройтерс

Резервите на "Тотнъм" в тренировъчно темпо удариха "Лудогорец" с 4:0 и така елиминираха шампионите от Лига Европа.

До 34-ата минута тимът на Жозе Моуриньо водеше с две попадения на Карлос Винисиус, удари една греда и пропиля 3 стопроцентови положения.

След това в 63-ата минута Хари Уинкс издебна Пламен Илиев, който бе излязъл напред и му мушна гол от халите в горния ляв ъгъл.
Последното попадение бе дело на Лука Моура, който бе изведен сам пред вратата на Илиев.

Винисиус вкарва втория си гол на празна врата.

Хари Кейн, Сон Хюн-мин, Серж Орие, Ерек Дайър и Сержо Регулион изгледаха мача от пейката в компанията на Моуриньо, а капитанът Уго Лорис въобще не бе в групата.

Минута мълчание за Марадона.

Накрая Моуриньо реши да пусне и част от юношите-старша възраст, като пусна на терена Джак Кларк, Алфи Уайтман (абсолютен дебютант на вратата) и Дейн Скарлет. И Скарлет успя да пропилее още едно положение.