
Километрична колона от камиони се образува по международното шосе в Русе след пускането на движението по „Дунав мост".
Съоръжението беше затворено за 24 часа за извършване на строителни дейности по естакадната част на българския участък с дължина над 400 метра.
Заради засиления тежкотоварен трафик към „Дунав мост" при Русе, на място е въведена организация за пропускане през границата на моторните превозни средства. Отворени са всички четири гишета, където водачите на камиони могат да заплатят дължимата такса за преминаване.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.