Краткотрайни ремонти по настилката в участъка между 58-ми и 78-ми километър на автомагистрала „Струма“ ще затрудняват движението на 14 и 15 юли, съобщихат от пресцентъра на Агенция „Пътна инфраструктура“ (АПИ).
В понеделник, от 8:00 ч. до 19:00 ч., движението в посока София ще се осъществява в аварийната лента. Ще бъде ограничено преминаването в активна и изпреварваща ленти.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.